Contera Hrušov – Ostrava

Contera Hrušov Ostrava.

Objekty LP1 a LP2 o celkové výměře téměř 100 tis. m2. Jedním z nájemníků je mj. Sportisimo. Realizujeme kompletní montáž střešního pláště včetně trapézový plechů, tepelné izolace a PVC krytiny. 🛠

Naše společnost realizuje další dva objekty v rámci Contera Park Hrušov Ostrava  – haly  LP1 a LP2 o celkové výměře téměř 100tis. m2. Jedním z hlavních nájemníků bude mj Sportisimo. „Realizujeme kompletní montáž střešního pláště včetně trapézových plechů,  tepelné izolace a PVC krytiny,“ dodává k zakázace obchodní ředitel společnosti Izolex Moravia, Pavel Rybníček.

Green Square Ostrava je moderní business park, který nabízí prostory a zázemí především pro SME`s společnosti z oblasti výroby a vývoje, výzkumu, ale také pro společnosti, zabývající se skladováním a logistickými operacemi. Nabízí ideální podmínky z hlediska dostupnosti pracovních sil i z hlediska dosahu klíčových komunikací. Cílem projektu je nabídnout klientovi moderní prostory standardu A+, vybavené těmi nejnovějšími technologiemi. Důraz je kladen zejména na úspory energií a provozní náklady budov.

Výstavba byla zahájena v únoru 2021 a celý projekt by měl probíhat ve třech etapách do konce roku 2025.