Kariéra

Kariéra

STAVEBNÍ KLEMPÍŘ

Společnost Izolex Moravia, spol. s r.o. se sídlem v Čejči hledá vhodného kandidáta na pozici stavební klempíř. Naší hlavní činností je dodávka a montáž kompletních střešních plášťů plochých a šikmých střech.

Popis pozice:
Výroba a montáž klempířských výrobků dle ČSN (např.: montáž parapetů, oplechování atik, dilatace, falcovaná krytina, montáž podokapového systému atd.)

Požadujeme:
Aktivní přístup, samostatnost, loajalitu
Časová flexibilita
Ochota cestovat
Praxi v oboru vítána
Řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme:
Dobré platové ohodnocení
Zázemí stabilní a prosperující firmy
Práce v menším a přátelském kolektivu

Nástup ihned nebo dle dohody

OBOR: Stavebnictví
KRAJ: Jihomoravský kraj (Čejč)
PRACOVNÍ ÚVAZEK: Plný úvazek
PLAT: dle dohody (v hodinové mzdě)
DATUM NÁSTUPU: Ihned nebo dle dohody

Přinášíme nejlepší systémové řešení

  • Přinášíme nejvhodnější řešení.
  • Sledujeme nejnovější trendy, technologie a vývoj cen materiálů.
  • Využíváme našich bohatých zkušeností z realizací.
  • Optimalizujeme náklady.
  • V dané oblasti se pravidelně školíme.
Nezávazná poptávka
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů