Kariéra

Kariéra

ROZPOČTÁŘ / ZAHRADNÍK

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici rozpočtář / kalkulant.

Místo pracoviště, dle domluvy:
Ostrava, Napajedla nebo Čejč.

Náplň práce:
– připravovat cenové nabídky na základě projektové dokumentace
– zajišťovat technické podklady do nabídek

Požadujeme:
– vzdělání min. SPŠ stavební a vyšší, popř. praxe v daném oboru vítána
– orientace ve výkresové a projektové dokumentaci
– aktivní znalost práce na PC (Excel, Word, Adobe PDF, Outlook)
– komunikativnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, týmovost, ochota učit se

Nabízíme:
– motivující mzdové ohodnocení
– zázemí silné a stabilní společnosti
– přátelské prostředí v menším kolektivu
– administrativní zázemí
– školení od výrobců a další možnosti vzdělávat se
– zvýhodněné pojištění za škody při výkonu povolání
– mobilní telefon, firemní teambuilding

Typ pracovního poměru:
– práce na plný úvazek / pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:
– na dobu neurčitou

Plat:
30000 – 45000 Kč/měsíc

Nástup možný dle dohody.

Přinášíme nejlepší systémové řešení

  • Přinášíme nejvhodnější řešení.
  • Sledujeme nejnovější trendy, technologie a vývoj cen materiálů.
  • Využíváme našich bohatých zkušeností z realizací.
  • Optimalizujeme náklady.
  • V dané oblasti se pravidelně školíme.
Nezávazná poptávka
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů