Profil společnosti

IZOLEX MORAVIA, spol. s r.o.

Dovolujeme si Vám představit firmu IZOLEX MORAVIA, spol. s r.o. Firma vznikla v roce 2002 a patří k předním izolatérským společnostem v České republice a na Slovensku. Hlavním oborem činnosti společnosti je dodávka a montáž kompletních skladeb střešních plášťů plochých a šikmých střech včetně souvisejících tesařských konstrukcí, klempířských výrobků, pokrývačských prací a spodních izolací. Nabízíme také provedení pokládky trapézových plechů a opláštění budov. Těmito činnostmi se její zaměstnanci zabývají od roku 1997 a dokážou poskytnout svým partnerům dlouholeté know-how. Od roku 2007 nabízíme i pronájem teleskopických manipulátorů.

S vyškolenými pracovníky firmy jsme schopni připravit kvalifikované nabídky pro konkrétního zákazníka dle jeho konkrétní potřeby a následně zakázku realizovat z vybraných materiálů jak v asfaltových pásech, tak ve foliích různého typu (PVC, FPO, TPE, OCB…).

Společnost IZOLEX MORAVIA, spol. s r.o. byla založena v roce 2002. Od té doby jsme pokryli již 1.830.000m² střešních ploch. Struktura našich zakázek je od velkých halových střešních ploch  k malým střechám, od jednoduchých po složité realizace.

Pracujeme jako subdodavatel střech např. pro firmy: 
PS Brno, TAKENAKA Europe, Zlínstav, Syner, LLentab, První KEY STAV, Kajima, Komos, LSP Zlín, Femont, BAK, JTA Holding, Navláčil stavební firma, Heberger, Vašstav, VCES, Škoda Mladá Boleslav, PSG Construction, Cl-Evans, Hochtief, IMOS Brno, atd.

Naše společnost je v neustálém vývoji a vzdělávacím procesu - certifikace.Video

Promo video naší společnosti (HD kvalita). 

Poradenství

Poradíme Vám nebo vytvoříme cenovou kalkulaci

Jméno
Pavel Rybníček, DiS.
obchodní ředitel

M: +420 724 753 034
E: rybnicek@izolex.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.
ARSYline logoArsylineGRAPHIC & WEBDESIGN STUDIO
izolex logo Varování

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím